RANpompa

Hakkımızda


1992 yılında kurulmuş olan Gisan, 2001’den bu yana havalı diyaframlı, elektrikli diyaframlı ve pistonlu pompalar konusunda tüm serisini özgün tasarımlarıyla tamamlayan Türkiye’nin ilk yerli üreticisidir.

 

Patentli tasarımları ile pompa sektörüne yeni ürünler kazandıran RANpompa, ISO 9001 kalite standartlarında üretim yapan, CE, ATEX, Yerli Malı Belgelerine sahip ilk yerli firmadır. İç pazarda lider, kırktan fazla ülkeye ihracat yapan firmamız, Endonezya’da kendi satış ofisini açmıştır. Dünya çapında distribütör ve servis imkanı sunan RANpompa, 5100 m2 kapalı alanda, profesyonel kadrosu ile imalatının tamamını kendi bünyesinde gerçekleştiren dünyadaki sayılı firmalardan biridir.

 

KALİTE POLİTİKASI

GİSAN MAKİNE SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Diyaframlı pompa sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız, Türkiye çapında hizmet verdiği kalitesi tartışılmayan işletmelerin övgüleriyle vizyonunu Türkiye sınırları dışına taşımıştır. Kalite maratonunda ön sıralarda bulunan yerimizi korumak ve sürekli iyileştirmek için dev adımlarla faaliyetlerimizi devam ettirmek temel amacımızdır.

Firmamız, kalitenin ulaşılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inanacını taşımaktadır.

Buna bağlı olarak temel prensiplerimiz;

♦ Rekabeti sürdürmek için hizmet, kalite, hız ve maliyeti bir araya getirmektir.

♦  Üretimimizi Ulusal ve Uluslararası Yasal Mevzuatlara uygun gerçekleştirmektir.

♦ Sahip olduğumuz öz kaynakları ihtiyaç ve beklentiler doğrultusunda verimli bir şekilde kullanmaktır. Çünkü kalite harcamalarımız bir maliyet değil, yatırımdır ve kalitesizliğin maliyeti çok yüksektir.

♦ Hizmet kalitemizi arttırmak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

♦ Çalışanların eğitim düzeyinin ve yaşam standartlarının geliştirildiği başarının paylaşıldığı, katılımcı, mutlu, güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamaktır.

♦ Hizmet kalitemizi geliştirirken, tedarikçilerimizle ortak çalışmalar yaparak onları da kalite sistemimizin bir parçası haline getirmektir.

♦ Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle, insan sağlığı ve çevreyi koruyacak şekilde hareket etmektir.

Firmamız bu politika ile uygulanabilir şartların yerine getirileceğini taahhüt eder.

Gücümüz, tedarikçilerimizden çalışanlarımıza kadar uzanan zincir içinde her bir halkanın gücü ile orantılıdır.

KALİTE HEDEFLERİ

GİSAN MAKİNE SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. Kalite Hedeflerini belirlemiş ve Yönetim Sorumluluğu Prosesi Performans Kriterleri olarak takip etmektedir.

MİSYON

Firma çalışmalarını sürdürmek ve varlığını koruyabilmek için, işinde yetki ve sorumluluğunun bilincinde olan,  firma gelişimine paralel olarak sürekli gelişimini sağlayarak bunu üretime yansıtan, ortak amaçlar doğrultusunda hareket etmeyi ilke edinen, çalışmayı, yardımlaşmayı, başarı ve gururu ortak paylaşımlar olarak gören bir çalışanlar topluluğu oluşturmak, Gisan’ın misyonu olarak belirlenmiştir.

VİZYON

Pompa sektörüne hizmet veren bir kuruluş olarak dinamik, gelişmelere açık, kaliteli ve güvenilir ürünlerle yurt içinde tercih edilen ve yurtdışı pazarına açılan bir şirket olmak, Gisan’ın vizyonu olarak belirlenmiştir.

ISO 9001:2015 Sertifikamız

 

 

Parsiyel Taşımacılık

Lanyard